Kanister 10l EURO z lejkiem do AdBlue

Specyfikacja

Certyfikat UN 3H1 / Y 1,8 / 150

Wymiary: 313 (298) x 228 x 190 mm, waga 410±10 g, wlew DIN 45

Dostępne kolory: naturalny, istnieje możliwość zamówienia na innych kolorów przy ustaleniu ilości ze sprzedającym.

Spełnia wymogi:

Dyrektywa 94/62/WE
Rozporządzenie (WE) NR 1935/2004
Rozporządzenie (WE) NR 10/2011

Na palecie euro mieści się 140 sztuk ostretchowane.
Dla napełnionych kanistrów zaleca się układanie maksymalnie 2 sztuk jedna na drugiej i ostretchowanie.

Szybka wycena:

Standardowy kanister EURO 10l z lejkiem. Idealna opcja dla Twoich potrzeb związanych z AdBlue proste, łatwe w użyciu i bezproblemowe rozwiązanie do nalewania płynu.

Kanister z kranikiem – proste rozwiązanie do nalewania płynów

Dla osób ceniących sobie wygodę przygotowaliśmy wyjątkowe kanistry z kranikiem, który łatwo schowamy z boku pojemnika. Kranik umożliwia komfortowe i bezpieczne nalewanie i przelewanie w, co wyjątkowo dobrze sprawdzi się np. podczas podlewania roślin czy przelewania płynów do innego zbiornika. Dzięki zastosowaniu materiału HDPE, użytkownik ma gwarancje lekkości i wytrzymałości pojemnika.

O materiale HDPE w kanistrze z kranikiem

HDPE to wysokiej jakości polietylen, który charakteryzuje się odpornością na wysoką temperaturę i substancje takie jak alkohol i rozpuszczalniki. Dzięki swojej półprzezroczystości w każdej chwili umożliwia nam sprawdzenie, ile substancji znajduje się w zbiorniku. HDPE jest bezwonny, a dodatkowo można wybrać kolor jego zabarwienia, po uprzednim skontaktowaniu się z naszą firmą. Kanistry z tego materiały są wyborem dla osób, które cenią sobie uniwersalność produktu. Sprawdzą się zarówno dla dużych producentów, jak i dla zwykłych gospodarstw domowych.

Kanister 10L Euro z lejkiem do AdBlue – idealny do pojazdów z silnikami Diesla

Jeśli szukasz wygodnego i bezpiecznego sposobu na przechowywanie i dozowanie płynu AdBlue do swojego pojazdu z silnikiem Diesla, to kanister 10L Euro z lejkiem do AdBlue jest dla Ciebie. Kanister jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego HDPE, które jest odporne na działanie chemikaliów i promieni UV. Kanister posiada zakrętkę z uszczelką i zabezpieczeniem przed otwarciem przez dzieci, co zapewnia szczelność i bezpieczeństwo. Lejek ułatwia napełnianie zbiornika AdBlue bez rozlewania i brudzenia. Kanister ma pojemność 10 litrów, co wystarcza na około 1000 km jazdy. Zamów kanister 10L Euro z lejkiem do AdBlue już dziś i ciesz się czystszym spalaniem i niższym zużyciem paliwa.