Kanister HDPE 10l UN

Specyfikacja:

Certyfikat UN 3H1 / Y 1,8 / 150

Wymiary: 313 (298) x 228 x 190 mm, waga 410±10 g, wlew DIN 45

Dostępne kolory: naturalny, istnieje możliwość zamówienia na innych kolorów przy ustaleniu ilości ze sprzedającym.

Spełnia wymogi:

Dyrektywa 94/62/WE
Rozporządzenie (WE) NR 1935/2004
Rozporządzenie (WE) NR 10/2011

Na palecie euro mieści się 140 sztuk ostretchowane.
Dla napełnionych kanistrów zaleca się układanie maksymalnie 2 sztuk jedna na drugiej i ostretchowanie.

Kanister posiada podziałkę.

Szybka wycena:

Kanistry 10l UN wykonane z HDPE są odporne na większość substancji chemicznych, są lekkie, bezzapachowe, nie zawierają metali ciężkich oraz substancji szkodliwych.


Nadają się do przechowywania produktów spożywczych.

O Kanistrach

Wielu ma go w aucie lub w garażu. Jedni używają go tylko do przechowania szkodliwych substancji, a inni nawet do podlewania roślin! Kanister to metalowy bądź plastikowy pojemnik do magazynowania cieczy (najczęściej ropopochodnych). Chociaż kanister często kojarzy nam się z benzyną, może posłużyć do przechowywania całej masy innych cieczy i substancji.

Kanistry 10l UN z HDPE

HDPE to wysokiej gęstości polietylen, z którego produkowane są nasze kanistry 10l UN. Dzięki wyjątkowym właściwościom tego materiału, nasze kanistry są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a w tym na wysoką temperaturę, środki żrące i alkohol. Przekłada się to na wiele możliwości zastosowania pojemników. Nie musimy ograniczać się wyłącznie do przechowywania zwykłych cieczy. Nasze kanistry idealnie sprawdzą się zarówno dla gospodarstw domowych, jak i producentów, jednocześnie pozostając uniwersalnym naczyniem do produkcji własnej i masowej.