Kanister HDPE 20l UN

Specyfikacja

Certyfikat UN 3H1 / Y 1,9 / 150

Wymiary: 416 x 278 x 244 mm, waga 870±20 g, wlew DIN 61

Dostępne kolory: naturalny, istnieje możliwość zamówienia na innych kolorów przy ustaleniu ilości ze sprzedającym.

Kanister posiada podziałkę. Kolor niebieski jest nieprzeźroczysty.

Spełnia wymogi:

Dyrektywa 94/62/WE
Rozporządzenie (WE) NR 1935/2004
Rozporządzenie (WE) NR 10/2011

Na palecie euro mieści się 75 sztuk.
Jeśli gęstość płynu w kanistrze nie przekracza 1,4 g/m3 zaleca się układać do 3 warstw. Dla wyższych gęstości – dwie warstwy.

Szybka wycena:

Kanistry 20l UN wykonane z HDPE są odporne na większość substancji chemicznych, są lekkie, bezzapachowe, nie zawierają metali ciężkich oraz substancji szkodliwych.


Nadają się do przechowywania produktów spożywczych.

Z czego zrobiony jest kanister?

Kanistry są wykonywane z różnych materiałów. Najczęściej są one metalowe i plastikowe. W naszej ofercie znajdą Państwo kanistry wykonane z plastiku HDPE. Jest to wysokiej gęstości polietylen, który należy do jednych z najbardziej wytrzymałych rodzajów plastików. Dzięki swoim właściwościom, pojemniki wykonane z tego materiału mogą nam służyć do przechowania kosmetyków, wody, mleka, środków czystości lub środków prania. Wszystko dzięki wysokiej wytrzymałości na wysoka temperaturę, materiały żrące, alkohole oraz o odczynie zasadowym.

Czym różni się kanister z plastiku i metalu?

Kanister może być tak samo użyteczny, mimo że będzie wykonany z dwóch różnych materiałów. Pojemnik wykonany z plastiku będzie odznaczał się mniejszą odpornością na uszkodzenia mechaniczne takie jak zadrapania/obicia, jednak jego dodatkowym atutem jest półprzezroczystość. Dzięki temu bez najmniejszego problemu odczytamy, ile substancji zostało nam w zbiorniku.